יום רביעי, 4 בפברואר 2015

חדרים לפי שעה עם ג'קוזי

חדרים לפי שעה – כי לפעמים חייבים לקחת פסק זמן

מה עושים כשפתאום מתחשק להגיד לבוס את מה שחושבים עליו, להעליב את הלקוח שבאופן קבוע מעצבן אותך, ולהגיד לעובד שיושב בשולחן שלידך, שהכריכים שהוא מביא מסריחים ושאתם לא יכולים כבר לשמוע אותם מדברים בטלפון? עושים, מה שצריך לעשות, והוא, לעצום את העיניים, לקחת נשימה עמוקה ולספור עד עשר. ואחרי זה לדמיין על חופשה באיי הקריביים אחרי זכייה בלוטו.

גם כשהשגרה מאיימת למוטט אתכם, לא חייבים לשרוף את כל הגשרים, במקרה כשקמים בבוקר בצד שמאל. אפשר לחזור לשפיות, די בקלות, אם לוקחים פסק זמן של כמה שעות, ושוכרים חדר לפי שעה באתר שלא נמצא במרחק גדול מהבית.

היום זה בהחלט אפשרי. אנשים רבים שמרגישים שעוד שנייה הם "מתפוצצים" במקום העבודה, או זקוקים לפסק זמן של מספר שעות, בין אם למנוחה או למפגש רומנטי, פונים לאתרים המשכירים חדרים לפי שעה, במקומות דיסקרטיים, שיכולים להיות ממוקמים גם באזורים הומי אדם. אואזיס פרטי ומפנק במרכזי קניות, בילויים או עסקיים.

 
ים שלווה
חדר לפי שעה בבית ינאי

חדרים לפי שעה יכולים להיות ממוקמים במלון בוטיק

בווילה שעברה הסבה לחדרים המוצעים לאירוח ועוד. אתם מגיעים למקום שאף אחד לא מכיר אתכם, לא פונה אליכם ושואל "מה נשמע, חבר?" מצב שעלול להביך או אפילו לסבך אתכם. הפתרון של חדרים לפי שעה הוא פתרון דיסקרטי ונוח. המטרה של רוב האנשים המגיעים לבילוי של מספר שעות בחדר לפי שעה, היא ליהנות מכמה שעות של שקט, מנוחה או בילוי רומנטי, במקום מפואר, מפנק ודיסקרטי.

אתם בוחרים את החדר לפי הדרישות שלכם. ישנם אנשים שיעדיפו להגיע לחדר שממוקם מחוץ לעיר, לאזור שקיים סיכוי נמוך לפגוש אדם מוכר וגם כדי לנשום אוויר קצת אחר ולהתרחק מהסביבה המוכרת.
כשאשר שוכרים חדרים לפי שעה באזור אחר, אפשר לשלב טיולים, שופינג, פעילות ספורטיבית ועוד, בבילוי רומנטי בחדר זוגי יוקרתי ומפנק.
המושג של השכרת חדר לפני שעה, הפך לפופולארי מאד בשנים האחרונות. וזאת, מכיוון שאנשים לא מוצאים פנאי לפעילויות שונות, ומבקשים לייצור "חורים" בלו"ז העמוס שלהם. האופציה של השכרת חדר לפי שעה, בחדר מפואר, אך דיסקרטי הפכה לפופולארית למדי, וכפי שהביקוש לחדרים גדל פלאים, ההיצע של חדרים להשכרה גדל בהתאם לביקוש.
סי פלאזה

סי פלאזה


אם בעבר למושג של השכרת חדרים לפי שעה הייתה קונוטציה מסוימת, היום, אנשים רואים באופציה של השכרת חדר מפואר למספר שעות אופציה נוחה וכדאית.

זוגות שאינם גרים במרכז הארץ, יכולים להגיע לבילוי של יום שלם במרכז, ובמקום לקחת חדר בבית מלון, הם יכולים לשכור לכמה שעות, או אפילו ללילה שלם. אך מעל הכל, חדרים לפי שעה מתאימים למפגשים רומנטיים ספונטאניים, של זוגות שלא מוצאים זמן להיפגש בשעות רגילות בביתם, אפילו זוגות נשואים, או מפגשים רומנטיים ודיסקרטיים בכל שעות היום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה